یکشنبه, 25 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


شهردار اردکان: ارتقا کیفیت فضای سبز پارک آزادی را باجدیت دنبال می کنیم
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1393/5/23

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صبح امروز مهندس مروتی شهردار اردکان به همراه اعضای محترم شورای شهر ،معاون شهردار و مسئولین واحدهای مربوطه پارک ها و میادین شهرداری از پارک آزادی بازدید کردند.

شهردار اردکان به استقبال خوب همشهریان ازپارک بزرگ آزادی اشاره کرد و اظهار داشت: از آنجائیکه بوستان ها و پارک ها می تواند نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت شهروندان ایفا نماید ارتقای کیفیت فضاهای سبز شهری به خصوص پارک بزرگ آزادی را با جدیت دنبال می کنیم.

وی کم بود آب را یکی از مشکلات عمده این پارک دانست و افزود:  خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده و انتقال آب از چاه های اطراف این مشکل نیز به زودی حل خواهد شد.

شهردار اردکان افزایش نیروی خدماتی جهت طراوت و شادبی فضای سبز این مجموعه را توسط پیمانکار لازم و ضروری دانست و بیان کرد: نگهداری بهتر از فضای سبز این پارک با توجه به وسعت آن باید در اولویت کار پیمانکار باشد و شاید بتوان گفت اهمیت نگهداری از فضای های سبز شهری کمتر از ایجاد آن نیست.

مروتی با بیان اینکه تکمیل و نصب وسایل سلامتی جدید یکی دیگر از نیازهای اصلی این پارک است گفت: انشالله درآینده نزدیک وسایل بازی کودکان و وسایل راه سلامتی در قسمت جنوبی پارک نصب خواهد شد.

شهردار اردکان به ناتمام بودن مسجد این پارک اشاره کرد و افزود: ساخت این مسجد توسط شخص خیری دنبال می شود و شهرداری تا به حال دخالتی نداشته ولی با توجه به طولانی شدن ساخت مسجد مذاکراتی با بانی صورت گرفته که سرعت عمل بیشتری برای تکمیل  و تجهیز آن داشته باشد. 

 

 

 

 

عناوين مرتبط
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اردکان:
مشق قدر در شب قدر
برگزاری نمایشگاه احیاء فرهنگ ایرانی اسلامی به همت خانه شهروند شهرداری
بازدید مسئولین از خانواده های مستمری بگیر کمیته امداد
بزرگترین همایش اتحاد مسلمین در روز قدس
پیام تبریک رئیس شورا به فرماندار جدید
سه شنبه ماندگار در ساختمان شورا
تجلیل اعضای شورای شهر از رئیس شورای شهر سابق
همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته محیط زیست برگزار شد
وبسایت جدید شورای اسلامی شهر اردکان رونمایی شد.
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <