سه‌شنبه, 12 مرداد 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


ملاقات اعضای شورا و شهردار با فرماندار اردکان
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1393/1/12

صبح دیروز اعضای شورا به همراه شهردار با فرماندار اردکان ملاقات و به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص مسائل شهرستان را ارائه کردند.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین منصوریخواه رئیش شورای اسلامی شهر ضمن ابراز خرسندی از انتصاب شایسته آقای اسماعیلی خواستار تعامل و تفاهم بیشتر فرمانداری با شورای اسلامی شد.

وی در همین خصوص عنوان داشت :

شورا باید شورای شهر باشد و خوشبختانه این دوره ازشورا دارای پتانسیل های خوبی است و ما باید با تعامل با یکدیگر شهر را بهتر بسازیم.

وی در ادامه از فرماندار اردکان حضور اعضای شورا در شورای فرهنگی شهر را مفید دانست و افزود:

انتظار اعضا این است که باید تفاهم و تعامل شورا با فرمانداری بیش از پیش باشد و در امور مشارکتی شهر حضور پررنگتری داشته باشد.

در ادامه مروتی شهردار اردکان ضمن تشکر از زحمات مهندس کمالی فرماندار سابق افزود:

شهرداری آماده هرگونه همکاری و همراهی با فرمانداری جهت برآورد خواسته های مردم شهرستان می باشد و امید است که با همدلی و دست به دست یکدیگر دادن تمام ارگان های شهر اردکان را آباد تر کنیم.

سپس هر یک از اعضای محترم شورا به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود در جهت بهبود اوضاع کنونی اردکان و راهی برای پیشرفت بیشتر این شهرستان به فرماندار ارائه کردند.

در ادامه حسین اسماعیلی فرماندار شهرستان اردکان ضمن عرض خیر مقدم به اعضای شورای شهر و شهردار از حضور دوستان تشکر و این احساس مسئولیت را از نقاط قوت این دوره از شورا بیان کرد و افزود:

یکی از اهداف فرمانداری اردکان در دوره جدید استفاده از نخبگان و صاحب نظران شهرستان می باشد که برای تحقق این امر قدم اول را تشکیل یک اتاق فکر با حضور افراد و قشر های مختلف بومی که صاحب فکر و نظر هستند قرار دادیم و این خود شروع خوبی برای تغییر در روند اجرایی فرمانداری می باشد و خوشبختانه با وجود پتانسیل های خوبی که در شهر وجود دارد و عمده آن مربوط به مسائل شهری می باشد این ارگان در نظر دارد تا از نظرات اعضای محترم شورا جهت پیشبرد اهداف این مجموعه استفاده کند.

در پایان اسماعیلی به ارائه یکسری راه کار و پیشنهاد در خصوص مسائل شهری پرداخت که بیانگر تعامل بیشتر فرمانداری به شهرداری و شورای اسلامی شهر خواهد بود.

عناوين مرتبط
بازدید شهردار و مهندس کمالی عضو شورا شهر از نمایشگاه احیاء فرهنگ ایرانی اسلامی
شهرداری ،مدافع حقوق شهروندان در حوزه سد معبر
تجلیل اعضای شورای شهر از رئیس شورای شهر سابق
مهندس شهرام گل خبر داد:
جلسه شورا با حضور محیط بانان محیط زیست
حفظ بناهای تاریخی معرف فرهنگ ایرانی اسلامی به جهانیان
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی اردکان برگزار شد/گزارش تصویری
پنجاه سومین جلسه شورای اسلامی شهر اردکان برگزار شد
به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان برگزار شد.
صنعت فراموش شده در چیلونگری
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <