شنبه, 3 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


ایجاد فرهنگسرای خانواده در ادرکان
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1392/12/27

سومین جلسه شورای خانه شهروند دیشب با حضور اعضای شورای خانه شهروند در محل ساختمان خانه شهروند اردکان برگزار شد.

در این جلسه که منصوریخواه رئیس شورای اسلامی شهر اردکان،شاکر رئیس کمیسیون فرهنگی،مروتی شهردار،اولیاء معاون شهردار و قطب الدینی مدیر خانه شهروند حضور داشتند به مبحث سینمای اردکان و فرهنگسرای خانواده به طور اختصاصی پرداخته شد.

منصوریخواه از تشکیل و پیگیری های بعد از این جلسات ابراز خرسندی کرد و عنوان داشت:

خوشبختانه با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان اردکان فضا برای ایجاد یک فرهنگسرای خانواده برای شهرستان اردکان از ملزومات شهرداری و شورا می باشد که خوشبختانه گامهای موثری برای تحقق این امر برداشته شده است.

در ادامه محمد جواد شاکر رئیس کمیسیون فرهنگی به اقدامات ارزشمند این کمیسیون در طول این مدت اشاره کرد و افزود:

یکی از اهداف و برنامه های اصلی کمیسیون فرهنگی شورا ایجاد یک مکان و فضای مناسب فرهنگی و در خور مردم شریف شهر اردکان است که خوشبختانه با تملک سینمای آزادی گامی موثر در تحقق این امر برداشته شد و امید است در سال آینده شاهد ارتقای بیشتر در زمینه های فرهنگی شهر باشیم و اردکان را به شهری نمونه در سطح منطقه تبدیل کنیم.

در ادامه مهندس مروتی از زحمات و تلاش های مدیر خانه شهروند به خاطر حسن وظیفه تشکر و از برنامه های موجود و در دست اجرای خانه شهروند ابراز خرسندی کرد و گفت:

خوشبختانه شهرداری اردکان توانسته در حیطه وظایف شهروندی خود به امتیاز مطلوب از سوی شهروندان برسد و رضایت همشهریان را به دنبال داشته باشد و ما امیدواریم بتوانیم با حمایت های  شورای اسلامی شهر این امتیاز را به بالاترین سطح خود برسانیم.

سپس مهنس قطب الدینی مدیر خانه شهروند گزارشی از فعالیت های خانه شهروند را خدمت اعضا ارائه کرد و از برنامه های آینده خانه شهروند خبر داد و آنها را یک تحول در زمینه های فرهنگی شهر دانست.

سپس کلیه اعضا در خصوص فرهنگسرای خانواده به بحث و تبادل نظر پرداختند که این مجموعه در چند فاز به بهره برداری خواهد رسید .

قطب الدینی در خصوص فاز های اجرایی این مجموعه اشاره کرد و افزود:

مجموعه فرهنگسرای خانواده شامل سینما،کتابخانه تخصصی خانواده،نگارخانه،کارگاه آموزشی که شامل مشاور خانواده،مشاور شهروندی می باشد که در حال حاضر فاز اول آن بعد از تعطیلات عید نوروز که شامل سینما،سالن همایش های تخصصی شهروندی و سمینار های علمی می باشد شروع به بهسازی ساختمان موجود و در نهایت تجهیز فاز اول انجام خواهد شد.

در این جلسه مصوب شد که اولین همایش تخصصی تحکیم خانواده برای زوجهایی که ازدواج آنها از تاریخ 92/1/1 تا 92/12/29 در اردکان برگزار و آنها را به راهکارهای تحکیم خانواده آشنا کنند.

عناوين مرتبط
رئیس کمیسیون فرهنگی: باید فضای مناسب برای مشارکت زنان فراهم شود
ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق
22 بهمن در قاب عکس
جلسه مشترک دکتر تابش با شهردار و اعضای شورای شهر
شورای شهر بدنبال کسب رضایت همشهریان است
رئیس کمیسیون فرهنگی شورا : حقوق شهروندی باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد
عطری : مسئولین بدانند حق کارگران زندان نیست
همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته محیط زیست برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی اردکان برگزار شد/گزارش تصویری
دعوت رئیس شورای اسلامی شهر اردکان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <