سه‌شنبه, 12 مرداد 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


تجلیل از مهندس پیشکسوت در روز مهندس
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1392/12/6

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر روز گذشته جلسه تجلیل از مهندس پیشکسوت اردکان با حضور اعضای شورای شهر ،اعضای نظام مهندسی و همچنین بسیج جامعه مهندسین در دفتر مدیریت مجتمع گندله سازی اردکان برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه مهندس عبدالله کمالی نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردکان و عضو نظام مهندسی اردکان ضمن معرفی اعضای جمع حاضر به اهمیت این روز اشاره کرد واظهارداشت:

خواجه نصیرالدین طوسی شخصیتی نمونه و دانشمند در تاریخ علم و فرهنگ پربار ایران اسلامی به حساب می‌آید وامروز تقارن نام‌گذاری روز مهندسی و سالروز تولد این دانشمند بزرگ ایرانی، تطابق گرامیداشت تلاش‌ تمام عزیزانی است که در لباس همت و تلاش در جهت خدمت به ایران اسلامی و آبادی آن گام برمی‌دارند.

 مسئول کمیته انرژی بسیج مهندسی همچنین به فعالیت های مهندس مصری نژاد در عرصه صنعت اشاره کرد وافزود:امروز فرصت مناسبی است  جهت تجلیل و ارج نهادن به زحمات  مهندس پیشکسوت عرصه صنعت که جهت آبادانی شهر اردکان تلاشهای بی شاعبه ای را در زمره کار خود قرار داده و واحدی نمونه در سطح کشور به نام گندله سازی اردکان را با مدیریت مثال زدنی خود به بهره برداری رسانده و امیدواریم از تجربیات ارزنده این پیشکسوت عرصه تولید، نهایت استفاده را به نحو احسن ببریم .

در ادامه مهندس شهرام گل رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر و عضو نظام مهندسی اردکان ضمن تشکر از مهندس مصری نژاد مدیر عامل مجتمع گندله سازی به خاطر حسن رفتار و تواضع مثال زدنی ایشان ، تجلیل از پیشکسوتان را ضروری دانست وافزود:مابرخود لازم دانسته تا این روز را به پیشکسوت و شخصیت با تجربه در امر مهندسی تبریک عرض کنیم و امیدواریم با الهام از فناوری های نوین و خلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی،اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.

سپس مهندس مصری نژاد ضمن خیر مقدم به مهندسین و مسئولین حاضر گفت:

مجتمع گندله سازی اردکان مرهون اندیشه و بروز خلاقیت مهندسانی است که تلاششان موجب عزت و سربلندی و محور کارآفرینی و اشتغال برای امروز و آینده این سرزمین است و با توکل به ذات پاک باریتعالی برای سربلندی این مرز و بوم در این جبهه اقتصادی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی به اهمیت و نقش موثر مهندس در جامعه امروز اشاره کرد و افزود: خوشبختانه امکانات فعلی راه را برای شما مهندسان بازتر کرده است تا بتوانید محصولاتی با خروجی بهتر به مردم ارائه کنید.

وی رمز موفقیت را در تعامل سازنده بین کارفرمایان ، مهندسان ناظر و پیمانکاران دانست و  افزود:

کسی که برای ما کار می کند باید به آن ارزش و اعتبار بدهیم تا او هم متوجه اهمیت کار خود شود و کارش را به بهترین شکل انجام دهد.

در ادامه مهندس کمالی رئیس سازمان نظام مهندسی ضمن تشکر از راهنمایی ها و رهنمودهای مهندس مصری نژاد به اهمیت کیفیت و نظارت دقیق مهندسین ناظر در سازمان نظام مهندسی اردکان اشاره کرد و افزود:

خوشبختانه مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی اردکان با توجه به تعهدات در امر ساخت و ساز و همچنین توجه به رسالت خود که توجه به سلامت خانواده ها و اقشار جامعه را همچنان مورد توجه قرار داده و امیدواریم بتوانیم با این صداقت کاری خدمتی ارزنده را برای همشهریان انجام داده باشیم.

در ادامه مهندس طالعی بخشدار مرکزی و مسئول بسیج جامعه مهندسی شهرستان به اهمیت وظیفه مهندسان اشاره کرد و افزود:

مهندسین به وظیفه خود آگاه هستند و به آن اشراف کامل دارند ولی درعین حال در کنار کار خود به تجربه بیشتر نیز احتیاج دارند که خوشبختانه امروز فرصتی شد تا بتوانیم از تجربیات حضرت عالی بهره مند و آن را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.

درپایان جلسه به رسم ادب  هدیه ای بعنوان یادبود از طرف جامعه مهندسین به آقای  مصری نژاد اهدا شد.

عناوين مرتبط
رئیس کمیسیون فرهنگی شورا : حقوق شهروندی باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد
جلسه بررسی مشکلات رانندگان ناوگان مینی بوس رانی درون شهری
به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای
بازدید امام جمعه،شهردار و اعضای شورای شهر از کارخانه میلشبار
مهندس گل : کار آسفالت معابر مسکن مهر آغاز شد
حضور اعضای شورا و شهردار در اولین جشنواره غذاهای بومی اردکان
مهندس شهرام گل خبر داد:
بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از پروژه های سازمان بهسازی و نوسازی
پرده‌برداری از 19 مجسمه یوز آسیایی در اردکان به مناسبت هفته دولت
جلسه شورا با حضور محیط بانان محیط زیست
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <