یکشنبه, 25 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر اردکان
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1392/12/4

این جلسه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر،چهره آزاد رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان اردکان در سالن جلسات ساختمان شورای اسلامی شهر اردکان برگزارشد.

در ابتدا نائب رئیس شورا ضمن خیر مقدم به اعضا و رئیس اداره آبفا در خصوص مسائل مربوط به پروژه های آب و فاضلاب توضیحات مختصری را برای اعضا ارائه و در مورد پروژه آب و فاضلاب نکاتی را در این خصوص،مقدمه توضیحات رئیس اداره آبفا کرد.

در ادامه این جلسه چهره آزاد رئیس اداره آبفا در خصوص پروژه ها و برنامه های اداره آب و فاضلاب به ویژه پروژه حفاری آب و فاضلاب توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

چهره آزاد گفت :

خوشبختانه این اداره با توجه به تعهداتی که نسبت به توقف این پروژه در نزدیکی ایام عید و نظافت کامل، به شهرداری داده است،توانسته برخی از مناطق را تکمیل و امیدواریم که بتوانیم در موعد مقرر این تعهدات را به بهترین شکل به اتمام برسانیم.

وی ادامه داد: ما در نظر داریم تا با نصب آب شیرین کن در مناطق مختلف شهر آب شیرین را در محلات مختلف مورد استفاده همشهریان عزیز قرار دهیم که اولین آب شیرین کن را در خیابان هفت تیر نصب کرده ایم.

در ادامه با حضور مروتی شهردار اردکان و کمالی مسئول واحد آی تی شهرداری در خصوص مسائل مرتبط و برنامه های این واحد در نزدیکی ایام عید بحث و تبادل نظر صورت گرفت .

کمالی گفت :

ما در نظر داریم تا با قرار دادن سرویس اینترنت رایگان در 5 منطقه پر تردد شهر به صورت بی سیم در ایام عید بتوانیم رفاه و آسایش مسافران و همشهریان را در این مناطق به عرصه ظهور برسانیم.

عناوين مرتبط
همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته محیط زیست
تجلیل از سید خندان در روز خبر نگار
محسن ملت: "آموزش و پرورش باید در جهت ارتقای سطح آموزشی شهر اردکان بیشتر تلاش کند."
روز قدس روز وحدت مسلمین
وبسایت جدید شورای اسلامی شهر اردکان رونمایی شد.
بازگشت والیبالیست اردکانی از مسابقات جهانی پرتغال
پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت روز شوراها
حضور اعضای شورا و شهردار در اولین جشنواره غذاهای بومی اردکان
جلسه مشترک دکتر تابش با شهردار و اعضای شورای شهر
پروژه های اجرایی شهرداری اردکان در هفته دولت/پوستر
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <