یکشنبه, 25 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار شورای شهر > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


گزارش خبرنگار
نگارنده خبر: روابط عمومی شورا
تاریخ ثبت:1393/6/28

گزارشی از خبرنگار شورا و شهرداری در خصوص اجرای برنامه همایش پیاده روی خانوادگی:

ابوالفضل کارگر رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان اردکان در گفتگو با خبرنگار شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان در خصوص برگزاری این همایش عنوان کرد:همایش پیاده روی خانوادگی همراه با پخش زنده از شبکه سوم سیما در روز جمعه  28 شهریور 93 از میدان آیت الله خاتمی (ره) آغاز و با تجمع در میدان بزرگ چادرملو و اجرای برنامه های متنوع  به پایان رسید.

در این همایش بیش از 30000 نفر ثبت نام کرده بودند که از این میان بالای 25000 نفر شرکت کرده بودند و در پایان جوایزی جمعا به مبلغ 40000000 میلیون تومان به قید قرعه به شرکت کنندگان حاضر اهداء شد.

وی در ادامه گفت:با توجه به تبلیغات گسترده ای که از طرف روابط عمومی شهرداری اردکان انجام شده بود پیش بینی چنین حضور گسترده ای را کرده بودیم و امیدواریم مردم شهر گفت و گو و لبخند این چنین برنامه هایی را در راستای ترویج ورزش همگانی تشویق و تبلیغ کنند.

وی در ادامه از زحمات ارزشمند و حمایت های شورای شهر تشکر و ضمن قدر دانی از همکاری و تلاشهای فرمانداری شهرستان در خصوص برگزاری این همایش از حمایت ها و دلسوزی های نماینده محترم مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به خاطر ماندگار کردن نام شهرستان اردکان تشکر کرد و حضور گسترده مردم را نشان از روحیه ورزش دوستی و نشاط دانست و به خاطر این حضور عظیم تشکر کرد.

 

شرکت کنندگان نسبت به نحوه ی برگزاری همایش نظرات متفاوتی داشتند که در ادامه خواهیم خواند:

آقای م.ر:استقبال گسترده ای از پیاده روی شده است و همه ی اقشار بویژه فرهنگیان در این همایش شرکت کرده اند اگر متولیان و مسئولین توجه کنند و شرایط را به خوبی ایجاد کنند استقبال مردم نیز افزایش می یابد.

آقای ش.ن:این پیاده روی بی نظیر و عالی بود  حتی اگر هر روز اینگونه همایش ها برگزار شود من شرکت خواهم کرد. این طرح بسیار طرح جالبی است و در سلامت و تندرسی خانواده نقش بسزایی خواهد داشت من در بسیاری از پیاده روی های خانوادگی شرکت کرده ام ولی تا کنون چنین پیاده روی با این جمعیت ندیده بودم.

دکتر ث.ت:در جامعه نسبت به ورزش کمتر توجه می شود و و باید با اجرای این چنین برنامه هایی مردم را به به حرکت و پویایی تشویق کرد. راه های مقابله با بیماریها از جمله قلبی عروقی پرداختن به ورزش است البته باید امکانات و فضا برای ورزش کردن ایجاد شود.

خانم پ.د:پرداختن به پیاده روی بسیار مهم است و باید روزانه 30 دقیقه به پیاده روی و ورزش اختصاص داد.

خانم س.ع: با توجه به توصیه های مکرر بزرگان دین مبین اسلام  نسبت به ورزش لازم است همواره به ورزش کردن بپردازیم تا سلامتی روح و جسم و روان را بدست آوریم.

خانم ی.ک:چنین کاری بسیار مفید است و مردم را تشویق به ورزش کردن می کند.

آقای س.م( کارشناس تربیت بدنی):مقام معظم رهبری می فرمایند جامعه ی ورزش کار،  جامعه پر نشاط و پرتلاش و زنده و کار آمد خواهد بود بنابراین اگر به ورزش بپردازیم مطمئناً سلامتی جامعه را بیمه کرده ایم.

عناوين مرتبط
اردکان جزء شهر های برتر امداد رسانی کشور
جلسه مشترک دکتر تابش با شهردار و اعضای شورای شهر
شکوه حضور
پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت عید مبعث
بررسی دقیق انفجار معدن سنگ گرانیت قرمز توسط مشاور عمرانی فرماندار و رئیس آتش نشانی
دیگر مصوبات شورای چهارم
جلسه ملاقات عمومی شورا
آئین پاکسازی بافت تاریخی اردکان با حضور شهردار و اعضای محترم شورای شهر
ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق
بازگشت والیبالیست اردکانی از مسابقات جهانی پرتغال
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <